Patrick Kuklinski, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Forsvar5206.04.1974Danmark183 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2001/2002131.170101300104
1997/1998261.54500151104019
1996/1997324400301000
1995/1996218000200000
  443.13910331115023

Karriere

 
Sæsoner4
Klubber1
 
Vundet12 (27%)
Uafgjort10 (23%)
Tabt22 (50%)
 
Debut21.04.96LBK-VB
Seneste kamp16.05.02BIF-LBK
 
Største sejr17.05.984-0
Største nederlag24.03.020-7
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Vejle B54240321
Silkeborg IF53611130
FC København53142030
AaB42762020
AGF32701110
AB42300220
OB32052010
Aarhus Fremad31812010
Viborg FF21800110
Ikast fS21801100
Esbjerg fB21800020
Brøndby IF21350020
Herfølge BK31131110
FC Midtjylland1900010
 443.1391210221

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2001/2002vinterFremad AmagerLyngby BK 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5