Viljar Myhra, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Målmand3021.07.1996Norge31.12.2028194 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/202710900001000104
2025/2026232.0080023000136
2023/2024151.350001500000
  484.2580048001140

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber1
 
Vundet16 (33%)
Uafgjort13 (27%)
Tabt19 (40%)
 
Debut16.02.24VFF-OB
Seneste kamp18.10.26OB-BIF
 
Største sejr30.11.253-0
Største nederlag06.09.260-5
Straffespark 6 (2/4)

Modstandere

Hold K Min V U T Mål ind CS
Randers FC647833042
Vejle B545021252
FC København5450113120
Viborg FF436020270
FC Fredericia436040032
Silkeborg IF436001380
Brøndby IF4360103130
Sønderjyske327011121
AGF327002150
Lyngby BK327002131
FC Nordsjælland218011021
FC Midtjylland218001150
Hvidovre IF218010130
AC Horsens19000120
 484.258161319749

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2023/2024vinterStrømsgodset IFOB 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8