Viljar Myhra, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Målmand3021.07.1996Norge31.12.2028194 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027981000900000
2025/2026232.0080023000136
2023/2024151.350001500000
  474.1680047000136

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber1
 
Vundet15 (32%)
Uafgjort13 (28%)
Tabt19 (40%)
 
Debut16.02.24VFF-OB
Seneste kamp09.10.26FCN-OB
 
Største sejr30.11.253-0
Største nederlag06.09.260-5
Straffespark 6 (2/4)

Modstandere

Hold K Min V U T Mål ind CS
Randers FC647833042
FC København5450113120
Vejle B545021252
FC Fredericia436040032
Silkeborg IF436001380
Viborg FF436020270
Sønderjyske327011121
AGF327002150
Lyngby BK327002131
Brøndby IF3270003120
FC Midtjylland218001150
Hvidovre IF218010130
FC Nordsjælland218011021
AC Horsens19000120
 474.168151319739

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2023/2024vinterStrømsgodset IFOB 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5