Raphael Onyedika, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane2519.04.2001Nigeria184 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2022/20236540006002012
2021/2022312.5392229277035
  373.0792235279047

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet20 (54%)
Uafgjort8 (22%)
Tabt9 (24%)
 
Debut16.07.21FCM-OB
Seneste kamp20.08.22FCM-AGF
 
Største sejr29.07.221-5
Største nederlag07.11.213-0
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Silkeborg IF54034010
FC København43601120
Brøndby IF43591120
Randers FC43153102
AaB42743010
OB32701110
AGF32441020
Viborg FF21802000
Sønderjyske21802000
Vejle B21791100
FC Nordsjælland21351100
AC Horsens1900100
Lyngby BK1900100
 373.07920892

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2022/2023sommerFC MidtjyllandClub Brügge 
2021/2022sommerFC FredericiaFC Midtjyllandretur, leje
2020/2021sommerFC MidtjyllandFC Fredericialeje
2020/2021sommer FC Midtjyllandegne rækker
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5