Mikkel Duelund, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Midtbane2729.06.1997Danmark30.06.2025178 cm
Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2023/2024AGF17660109811103
2022/2023AGF12624228483013
2018/2019FCM524400323209
2017/2018FCM281.7608520812206
2016/2017FCM322.06581248136027
2015/2016FCM221.0525313910106
2014/2015FCM717200252104
  1236.577241179445916068

 
 
Sæsoner7
Klubber2
 
Vundet63 (51%)
Uafgjort31 (25%)
Tabt29 (24%)
 
 
Debut2015-03-21FCM-HOB
Seneste kamp2024-04-28FCK-AGF
 
Største sejr2016-11-061-5
Største nederlag2024-04-227-2
Straffespark 0 (0/0)
Modstandere K Min V U T Mål
FC Nordsjælland127807230
Brøndby IF157233482
AC Horsens84668003
Lyngby BK64591322
FC København114504161
Randers FC84497106
AGF74103221
OB94104412
Silkeborg IF74054212
Esbjerg fB63754202
AaB73532411
SønderjyskE63313121
Viborg FF53202211
Hobro IK62136000
FC Midtjylland31170120
Vejle B31012100
FC Helsingør1771000
Hvidovre IF2772000
FC Vestsjælland1610100
 1236.57763312924

Transfers til og fra superligaen

Fra Til
2025/2026sommerAGFAGFDynamo KievDynamo Kievretur, leje
2022/2023vinterDynamo KievDynamo KievAGFAGFleje
2018/2019sommerFC MidtjyllandFC MidtjyllandDynamo KievDynamo Kiev
2014/2015vinter FC MidtjyllandFC Midtjyllandegne rækker
 

Stilling

  K V U T Mål P
mere
1.AGF00000-00
2.BIF00000-00
3.FCK00000-00
4.FCM (M)00000-00
5.FCN00000-00
6.LBK00000-00
7.RFC00000-00
8.SIF (P)00000-00
9.SDR (O)00000-00
10.VB00000-00
11.VFF00000-00
12.AaB (O)00000-00