Stefan Bidstrup, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane5124.02.1975Danmark189 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2005/200636901030000
2004/2005229793110124104
2003/2004201.6250019153016
2002/2003241.9751122222012
2001/2002322.7606331135025
2000/2001141.148311312106
1999/2000242.0097023143016
1998/1999292.4991029053014
1997/1998302.6161030023260
1996/1997141.103101312000
  21216.7832371902229212153

Karriere

 
Sæsoner10
Klubber3
 
Vundet92 (43%)
Uafgjort43 (20%)
Tabt77 (36%)
 
Debut23.03.97BIF-LBK
Seneste kamp21.08.05FCK-VFF
 
Største sejr24.03.020-7
Største nederlag27.07.971-7
Straffespark 1 (1/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC København211.70873112
AB171.5306472
AGF181.46210265
OB171.36910432
Brøndby IF171.34452103
Silkeborg IF161.2413490
AaB141.1535542
Vejle B131.1455261
Herfølge BK131.0416431
Esbjerg fB129586240
FC Midtjylland138565440
Viborg FF128307233
Aarhus Fremad65324110
Ikast fS32701111
B.9332703000
Lyngby BK32703000
FC Nordsjælland52411131
Køge BK31862100
Randers FC21801010
Hvidovre IF2981100
BK Frem1800010
AC Horsens1191000
 21216.78392437723

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2006/2007sommerViborg FF stoppet
2003/2004sommerAaBViborg FF 
2001/2002sommerWigan AthleticAaB 
2000/2001vinterLyngby BKWigan Athletic 
1996/1997vinterHelsingør IFLyngby BK 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
11. AGF 9 0 5 4 11-17 5
12. Sønderjyske 9 1 2 6 12-21 5