Adam Kleis-Kristoffersen, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Angriber1814.07.2008Danmark30.06.2030190 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/202710107100100000
2025/202634700030000
  1315410013000

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet6 (46%)
Uafgjort2 (15%)
Tabt5 (38%)
 
Debut22.04.26VFF-BIF
Seneste kamp19.10.26VFF-FCM
 
Største sejr23.08.264-0
Største nederlag04.09.260-2
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Brøndby IF2320020
AC Horsens1231000
FC Nordsjælland1211001
FC København1191000
Sønderjyske2180110
FC Midtjylland2160110
OB1111000
Randers FC171000
AGF141000
Lyngby BK130010
 131546251

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8