Bartosz Slisz, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Midtbane2729.03.1999Polen30.06.2029179 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/20279808119002131
2025/2026131.1700113005026
  221.9781222007157

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet8 (36%)
Uafgjort6 (27%)
Tabt8 (36%)
 
Debut08.02.26BIF-RFC
Seneste kamp11.10.26BIF-LBK
 
Største sejr17.04.266-0
Største nederlag14.09.264-1
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Viborg FF43602020
FC Midtjylland43581120
AGF32700211
Sønderjyske32702100
FC Nordsjælland32700120
Randers FC21800110
Lyngby BK1901000
Silkeborg IF1901000
AC Horsens1901000
 221.9788681

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2025/2026vinterAtlanta UnitedBrøndby IF 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5