Lamine Sadio, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Midtbane1824.12.2007Senegal31.12.2030178 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027725400343000
2025/20261066721734104
  17921211077104

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet6 (35%)
Uafgjort7 (41%)
Tabt4 (24%)
 
Debut01.03.26VFF-FCN
Seneste kamp09.10.26FCN-OB
 
Største sejr22.03.262-0
Største nederlag20.09.264-1
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC Midtjylland32301200
AGF21560200
Viborg FF41481031
Brøndby IF21161100
Sønderjyske1891001
AC Horsens1650100
Randers FC1611000
FC København1280010
Silkeborg IF1271000
OB110100
 179216742

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2025/2026vinterEnvi FootFC Nordsjælland 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8