Lamine Sadio, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Midtbane1824.12.2007Senegal31.12.2030178 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027725400343000
2025/20261066721734104
  17921211077104

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet6 (35%)
Uafgjort7 (41%)
Tabt4 (24%)
 
Debut01.03.26VFF-FCN
Seneste kamp09.10.26FCN-OB
 
Største sejr22.03.262-0
Største nederlag20.09.264-1
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC Midtjylland32301200
AGF21560200
Viborg FF41481031
Brøndby IF21161100
Sønderjyske1891001
AC Horsens1650100
Randers FC1611000
FC København1280010
Silkeborg IF1271000
OB110100
 179216742

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2025/2026vinterEnvi FootFC Nordsjælland 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5