Ismahila Ouédraogo, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Midtbane2605.11.1999Burkina Faso30.06.2029169 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027861400711104
2025/2026252.0681025012208
  332.68210321133012

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet10 (30%)
Uafgjort9 (27%)
Tabt14 (42%)
 
Debut31.08.25OB-FCN
Seneste kamp09.10.26FCN-OB
 
Største sejr30.11.253-0
Største nederlag06.09.260-5
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Silkeborg IF53940140
FC Fredericia43384001
FC København43101120
Sønderjyske32701110
Randers FC32361200
FC Nordsjælland32081110
Vejle B21791100
Viborg FF21761010
AGF21710110
Brøndby IF21300020
AC Horsens1900010
FC Midtjylland1900010
Lyngby BK1900100
 332.682109141

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2025/2026sommerAtromitos AthenOB 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5