Martin Erlić, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Forsvar2824.01.1998Kroatien30.06.2030193 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027644610512000
2025/2026181.4182016264150
  241.8643021384150

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet12 (50%)
Uafgjort9 (38%)
Tabt3 (13%)
 
Debut10.08.25FCM-FCF
Seneste kamp07.09.26FCM-FCN
 
Største sejr19.10.255-1
Største nederlag23.11.252-1
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Sønderjyske43492110
Viborg FF43311302
AGF32252100
FC Nordsjælland32220121
Brøndby IF21602000
FC København21511100
Lyngby BK1900100
AC Horsens1901000
Vejle B1901000
OB1801000
FC Fredericia1450100
Randers FC1311000
 241.86412933

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2025/2026sommerBologna FCFC Midtjylland 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8