Pachanga Kristensen, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Forsvar1907.12.2006Danmark30.06.2029187 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027634900330000
2025/20261239000482106
  18739007112106

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet5 (28%)
Uafgjort4 (22%)
Tabt9 (50%)
 
Debut03.08.25SJF-FCN
Seneste kamp18.10.26SJF-SIF
 
Største sejr18.10.264-0
Største nederlag17.04.266-0
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
AGF31890120
FC Nordsjælland51271040
Silkeborg IF2952000
Lyngby BK1900100
FC Midtjylland1710100
Viborg FF3611110
Brøndby IF1590010
AC Horsens1450010
FC Fredericia121000
 187395490

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2025/2026sommerABSønderjyske 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8