Noah Ganaus, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Angriber2519.01.2001Tyskland30.06.2028193 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/20271079920912106
2025/2026322.58811432020103
  423.38713441122209

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet13 (31%)
Uafgjort12 (29%)
Tabt17 (40%)
 
Debut20.07.25FCM-OB
Seneste kamp09.10.26FCN-OB
 
Største sejr30.11.253-0
Største nederlag06.09.260-5
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Randers FC54473201
FC København54311221
Silkeborg IF54110143
Vejle B43311120
FC Fredericia43224001
Viborg FF32702012
AGF32340121
Sønderjyske32221111
FC Nordsjælland32131110
FC Midtjylland32080212
Brøndby IF21800021
AC Horsens1900010
Lyngby BK1280100
 423.38713121713

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2025/2026sommerJahn RegensburgOB 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5