Juho Lähteenmäki, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Forsvar2015.06.2006Finland30.06.2030175 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027118590210143011
2025/2026272.1842226119104
2024/2025151.066001328000
  534.10924494314015

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber1
 
Vundet24 (45%)
Uafgjort11 (21%)
Tabt18 (34%)
 
Debut23.02.25FCN-SJF
Seneste kamp18.10.26LBK-FCN
 
Største sejr23.11.255-0
Største nederlag30.11.256-0
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC Midtjylland86923230
AGF75082231
Brøndby IF64982310
Sønderjyske53825000
FC København53741040
Randers FC53443020
Viborg FF43212020
Vejle B32092100
OB31871110
Silkeborg IF21751011
Lyngby BK21610110
AaB1891000
FC Fredericia1851000
AC Horsens1840100
 534.1092411182

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8