Hjalte Bidstrup, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Forsvar2015.02.2006Danmark30.06.2029178 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027733600434000
2025/2026271.72312207112010
2024/2025723900251104
  412.298122615163014

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber1
 
Vundet17 (41%)
Uafgjort10 (24%)
Tabt14 (34%)
 
Debut02.03.25VFF-VB
Seneste kamp11.10.26RFC-VFF
 
Største sejr23.08.264-0
Største nederlag17.05.266-2
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC Nordsjælland53883021
AGF52840140
Silkeborg IF32411110
Sønderjyske52162210
FC Midtjylland42050310
Brøndby IF41713010
Lyngby BK21680110
Randers FC21671010
Vejle B31252100
FC København31181110
OB1900010
FC Fredericia1851000
AC Horsens1231000
AaB2172000
 412.2981710141

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2024/2025vinterFC KøbenhavnViborg FF 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5