Noah Markmann, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Forsvar1924.02.2007Danmark30.06.2029189 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027758500701103
2025/2026241.730001954209
2024/20251033900373106
  412.65400291284018

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber1
 
Vundet19 (46%)
Uafgjort7 (17%)
Tabt15 (37%)
 
Debut23.02.25FCN-SJF
Seneste kamp09.10.26FCN-OB
 
Største sejr07.12.255-0
Største nederlag30.11.256-0
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
AGF63642220
FC København53011040
Viborg FF42892020
Sønderjyske52824010
Brøndby IF42261210
Vejle B32252100
Silkeborg IF32252010
FC Midtjylland42151120
Randers FC21801010
OB21801100
FC Fredericia1901000
Lyngby BK1760010
AaB111000
 412.654197150

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2024/2025sommer FC Nordsjællandegne rækker
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5