Norman Campbell, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane2624.11.1999Jamaica175 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2025/202616755228872010
2024/2025261.47771179154146
  422.232932517226156

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet15 (36%)
Uafgjort9 (21%)
Tabt18 (43%)
 
Debut21.07.24VB-RFC
Seneste kamp07.12.25RFC-AGF
 
Største sejr22.09.253-0
Største nederlag18.05.250-4
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
AGF53723112
FC Midtjylland53081131
FC Nordsjælland52162123
Brøndby IF32130121
FC København41930040
Silkeborg IF31911020
Sønderjyske31511110
AaB21462000
OB21070111
Lyngby BK21020200
Viborg FF4873011
Vejle B3792100
FC Fredericia1670010
 422.232159189

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2025/2026vinterRanders FCV-V. Nagasaki 
2024/2025sommerVojvodinaRanders FC 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8