Mads Bomholt, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane2030.12.2005Danmark178 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2024/2025291.461301514122010
  291.461301514122010

Karriere

 
Sæsoner1
Klubber1
 
Vundet4 (14%)
Uafgjort9 (31%)
Tabt16 (55%)
 
Debut03.08.24FCM-AaB
Seneste kamp24.05.25LBK-AaB
 
Største sejr16.03.250-3
Største nederlag16.04.254-0
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Silkeborg IF32400120
Lyngby BK42321212
Vejle B42310311
Sønderjyske42192110
Viborg FF41651120
Brøndby IF21030020
FC København21000110
Randers FC1780010
FC Midtjylland2620020
AGF2190020
FC Nordsjælland1120010
 291.46149163

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2024/2025sommer AaBegne rækker
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5