Lukas Emil Kirkegaard, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Forsvar2131.08.2005Danmark30.06.2030192 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/202711987001101208
2025/2026151.263201410000
2024/202521000020000
  282.260202531208

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber1
 
Vundet15 (54%)
Uafgjort4 (14%)
Tabt9 (32%)
 
Debut28.03.25AaB-VFF
Seneste kamp19.10.26VFF-FCM
 
Største sejr23.08.264-0
Største nederlag17.05.266-2
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC Nordsjælland43603010
AGF43601031
Brøndby IF43572020
FC Midtjylland32700210
Sønderjyske32701111
Silkeborg IF31872100
AC Horsens1901000
FC København1901000
Randers FC1901000
OB1901000
Lyngby BK1900010
AaB131000
Vejle B131000
 282.26015492

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2024/2025sommer Viborg FFegne rækker
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8