Olti Hyseni, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Angriber1917.07.2007Danmark30.06.2031175 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/20271052033645000
2025/2026311.657541714103016
2024/2025209772213714208
  613.1541093625295024

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber2
 
Vundet25 (41%)
Uafgjort10 (16%)
Tabt26 (43%)
 
Debut15.09.24BIF-SJF
Seneste kamp11.10.26BIF-LBK
 
Største sejr18.05.255-1
Største nederlag17.04.266-0
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Viborg FF74262142
FC Midtjylland74072141
FC Nordsjælland63101050
Brøndby IF62632221
FC København32601020
Silkeborg IF52454011
Vejle B42383100
Lyngby BK42264002
AGF52001222
AaB41971120
Randers FC41870130
Sønderjyske1611001
OB2591100
FC Fredericia2471010
AC Horsens1281000
 613.15425102610

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2026/2027sommerSønderjyskeBrøndby IF 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5