Kasper Kiilerich, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Målmand2022.11.2005Danmark30.06.2030198 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/202710900001000000
2023/202414600010000
  1194600101000

Karriere

 
Sæsoner2
Klubber1
 
Vundet6 (55%)
Uafgjort2 (18%)
Tabt3 (27%)
 
Debut04.12.23FCM-VFF
Seneste kamp11.10.26RFC-VFF
 
Største sejr23.08.264-0
Største nederlag04.12.235-1
Straffespark 2 (0/2)

Modstandere

Hold K Min V U T Mål ind CS
Lyngby BK19000120
Randers FC19010001
Sønderjyske19001001
AC Horsens19010020
FC Nordsjælland19010010
Brøndby IF19000110
FC København19010001
Silkeborg IF19001010
OB19010001
AGF19010010
FC Midtjylland1460015
 11946623134

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2025/2026sommerViborg FFAarhus Fremadleje
2025/2026sommerAarhus FremadViborg FFretur, leje
2024/2025vinterViborg FFAarhus Fremadleje
2023/2024sommer Viborg FFegne rækker
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5