Simen Nordli, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane2625.12.1999Norge181 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2024/2025312.411141331026208
2023/2024251.5655120518104
2022/2023148082010410104
  704.7842114619544016

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber1
 
Vundet24 (34%)
Uafgjort22 (31%)
Tabt24 (34%)
 
Debut19.02.23OB-RFC
Seneste kamp25.05.25FCM-RFC
 
Største sejr23.04.230-4
Største nederlag13.08.230-5
Straffespark 7 (6/1)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC Nordsjælland85622333
FC København85161252
AGF74852321
Brøndby IF84582332
Lyngby BK64523211
Viborg FF84404130
FC Midtjylland54001222
Vejle B43163103
Silkeborg IF43111120
OB42720220
AaB32263002
Hvidovre IF31871202
Sønderjyske21591013
 704.78424222421

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2025/2026sommerRanders FCRosenborg 
2022/2023vinterAalesunds FKRanders FC 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5