Elijah Just, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane2601.05.2000New Zealand174 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2022/2023271.0990281942012
  271.0990281942012

Karriere

 
Sæsoner1
Klubber1
 
Vundet4 (15%)
Uafgjort5 (19%)
Tabt18 (67%)
 
Debut05.08.22RFC-ACH
Seneste kamp03.06.23ACH-LBK
 
Største sejr04.11.225-1
Største nederlag02.04.230-4
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
AaB32250120
FC Midtjylland32180030
OB41390220
Lyngby BK31180210
Silkeborg IF4842020
FC Nordsjælland2831010
Brøndby IF2610020
Viborg FF2610020
Randers FC2521010
FC København1300010
AGF1280010
 271.09945180

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2022/2023sommerFC HelsingørAC Horsens 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5