Hans Christian Bernat, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Målmand2513.11.2000Danmark192 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2023/2024867500710103
2022/2023763000700104
2021/2022262.340002600103
2020/2021318000211000
2019/202019000100000
  453.9150043213010

Karriere

 
Sæsoner5
Klubber1
 
Vundet12 (27%)
Uafgjort18 (40%)
Tabt15 (33%)
 
Debut08.07.20OB-SIF
Seneste kamp03.12.23OB-FCN
 
Største sejr01.10.216-0
Største nederlag05.03.237-0
Straffespark 2 (1/1)

Modstandere

Hold K Min V U T Mål ind CS
FC Nordsjælland758532291
Vejle B540521251
Sønderjyske436013060
Randers FC436012142
AGF436022032
Viborg FF436003160
Silkeborg IF327002141
AaB327010260
FC Midtjylland327001290
Lyngby BK218011030
Brøndby IF218010130
FC København218000290
Hvidovre IF19000120
AC Horsens1450101
 453.915121815707

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5