Gift Links, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Midtbane2802.10.1998Sydafrika30.06.2031170 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027326700301000
2025/2026322.71945320134015
2024/2025251.92223241192010
2023/2024271.61105198163016
2022/2023281.553011810161042
2021/20222193911111072012
2020/2021281.80043217154020
2019/202014362011131209
  17811.17311191294988180124

Karriere

 
Sæsoner8
Klubber1
 
Vundet74 (42%)
Uafgjort53 (30%)
Tabt51 (29%)
 
Debut15.09.19AGF-AaB
Seneste kamp23.08.26AGF-OB
 
Største sejr23.02.254-0
Største nederlag22.04.247-2
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC Nordsjælland231.5797881
Brøndby IF231.55561161
FC København211.22865101
FC Midtjylland181.1094680
Randers FC169606641
Viborg FF149218242
Sønderjyske117425420
OB127286421
Vejle B106725231
AaB104808022
Silkeborg IF84363410
Lyngby BK53155000
AC Horsens42103011
FC Fredericia21801100
Hvidovre IF1581000
 17811.17374535111

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2019/2020sommerCape Town City FCAGF 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8