Lars Kramer, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Forsvar2711.07.1999Holland192 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2024/2025292.5230128125026
2022/2023312.6962131036031
2021/2022231.8254020304280
  837.044627945152137

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber2
 
Vundet16 (19%)
Uafgjort29 (35%)
Tabt38 (46%)
 
Debut18.07.21FCN-VFF
Seneste kamp24.05.25LBK-AaB
 
Største sejr07.05.234-0
Største nederlag23.08.240-4
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Silkeborg IF108991360
Lyngby BK86173321
FC Midtjylland75781240
FC Nordsjælland85681342
Sønderjyske75683310
Vejle B65401501
Viborg FF65401140
Brøndby IF65401141
OB65400421
FC København54500230
Randers FC43600040
AC Horsens43492200
AGF43151030
AaB21801010
 837.0441629386

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2022/2023sommerViborg FFAaB 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5