Tobias Børkeeiet, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane2718.04.1999Norge188 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2021/20227415104302010
2020/2021213230012000125
2019/2020620200150106
  349401062803141

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber1
 
Vundet18 (53%)
Uafgjort7 (21%)
Tabt9 (26%)
 
Debut14.07.19BIF-SIF
Seneste kamp19.09.21SJF-BIF
 
Største sejr14.02.210-4
Største nederlag25.08.190-3
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
AGF41911210
AC Horsens31832010
FC København51162031
Vejle B2951100
Viborg FF1900100
FC Midtjylland3611020
Sønderjyske2501010
AaB2321010
FC Nordsjælland2312000
Lyngby BK2242000
Hobro IK1221000
Silkeborg IF2171100
Randers FC3151200
OB2132000
 3494018791

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2021/2022vinterBrøndby IFRosenborg 
2019/2020sommerStabæk IFBrøndby IF 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
11. AGF 9 0 5 4 11-17 5
12. Sønderjyske 9 1 2 6 12-21 5