Lirim Qamili, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Angriber2804.06.1998Nordmakedonien30.06.2027191 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/202739300121209
2025/2026251.2665113125106
2024/2025262.060115233103015
2023/2024282.22261271114022
2022/202378200070000
2020/2021251.123201213117035
  1146.84624776383817087

Karriere

 
Sæsoner6
Klubber3
 
Vundet30 (26%)
Uafgjort28 (25%)
Tabt56 (49%)
 
Debut13.09.20ACH-RFC
Seneste kamp13.09.26LBK-SJF
 
Største sejr18.05.255-1
Største nederlag17.04.266-0
Straffespark 9 (6/3)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Vejle B138355533
Lyngby BK127046423
Brøndby IF116892272
Randers FC96031262
FC Nordsjælland95850271
Viborg FF85481432
FC Midtjylland105192354
AaB85183233
OB95043242
Silkeborg IF74513041
AGF83701160
FC København63392131
Sønderjyske31641020
FC Fredericia1170010
 1146.84630285624

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2024/2025sommerHvidovre IFSønderjyske 
2022/2023vinterAC HorsensHvidovre IF 
2020/2021sommerHvidovre IFAC Horsens 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5