Nicolai Vallys, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane3004.09.1996Danmark189 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2025/2026302.4927727324017
2024/2025251.793531878207
2023/2024312.69613831093011
2022/2023302.57989300126024
2021/2022322.786101031153014
2019/2020291.8516123615208
  17714.1974938160175120081

Karriere

 
Sæsoner6
Klubber2
 
Vundet69 (39%)
Uafgjort48 (27%)
Tabt60 (34%)
 
Debut14.07.19BIF-SIF
Seneste kamp17.05.26FCM-BIF
 
Største sejr15.06.206-0
Største nederlag23.04.230-4
Straffespark 1 (1/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC Midtjylland191.59881105
AGF171.4865755
FC Nordsjælland181.4626663
FC København171.4034672
Randers FC171.2208544
Viborg FF141.2065361
OB129465435
Lyngby BK97912435
AaB97376122
Silkeborg IF97286305
Sønderjyske106953344
Vejle B75534213
Brøndby IF75412140
AC Horsens42732023
FC Fredericia21801010
Hvidovre IF21792001
Hobro IK21050111
Esbjerg fB2940110
 17714.19769486049

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2026/2027sommerBrøndby IFFC Tokyo 
2022/2023sommerSilkeborg IFBrøndby IF 
2019/2020sommerFC RoskildeSilkeborg IF 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5