Tobias Mølgaard, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Forsvar3022.07.1996Danmark30.06.2028182 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027534100411104
2025/20262500020000
2024/2025161.044101065208
2023/2024181.546001711104
2022/2023322.41101284154017
2021/2022241.9631223163016
2020/2021221.7410019353014
2018/2019221.7490119323015
  14110.80024120213517078

Karriere

 
Sæsoner8
Klubber2
 
Vundet41 (29%)
Uafgjort46 (33%)
Tabt54 (38%)
 
Debut13.07.18VB-HOB
Seneste kamp18.10.26FCK-AGF
 
Største sejr23.02.254-0
Største nederlag01.10.216-0
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Randers FC141.2113560
FC København151.18214100
FC Nordsjælland151.1793660
Brøndby IF131.1180491
Viborg FF129304530
OB128567321
Sønderjyske97216120
FC Midtjylland97161350
AGF75901330
AC Horsens75442320
Lyngby BK65234200
AaB84044310
Silkeborg IF52910320
Hobro IK31941020
Vejle B31392010
Esbjerg fB1901000
Hvidovre IF1901000
Vendsyssel FF1220100
 14110.8004146542

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2022/2023sommerVejle BKAGF 
2018/2019sommerThisted FCVejle BK 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8