Nicolai Baden, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Angriber2618.05.2000Danmark179 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2024/202555800050000
2023/20241100010000
2018/201914500101000
2017/20181017030190106
  17274302151106

Karriere

 
Sæsoner4
Klubber2
 
Vundet8 (47%)
Uafgjort1 (6%)
Tabt8 (47%)
 
Debut14.10.17FCN-RFC
Seneste kamp18.05.25SJF-LBK
 
Største sejr29.07.183-0
Største nederlag22.10.174-0
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Hobro IK1900010
Sønderjyske3610030
Vendsyssel FF1451000
Vejle B2150020
FC Helsingør1140010
Randers FC2142002
FC Midtjylland1110100
AaB181000
AGF161000
OB141000
Silkeborg IF131001
Brøndby IF120010
Viborg FF111000
 172748183

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2024/2025vinterIFK GöteborgLyngby BKretur, leje
2024/2025sommerLyngby BKIFK Göteborgleje
2023/2024vinterVitesseLyngby BK 
2018/2019sommerFC NordsjællandJuventus 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
11. AGF 9 0 5 4 11-17 5
12. Sønderjyske 9 1 2 6 12-21 5