Martin Frese, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Forsvar2804.01.1998Danmark179 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2023/2024292.4844428168038
2022/2023261.9702224287030
2021/2022302.01313237125026
2020/2021151.0413113293015
2019/2020719200161000
2018/201922500020000
2016/201713400101000
  1107.7591010902037230109

Karriere

 
Sæsoner7
Klubber1
 
Vundet41 (37%)
Uafgjort35 (32%)
Tabt34 (31%)
 
Debut05.05.17FCN-FCK
Seneste kamp20.05.24FCN-FCM
 
Største sejr22.04.247-2
Største nederlag29.05.235-1
Straffespark 1 (0/1)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC København139853464
AGF139505710
Brøndby IF159445192
FC Midtjylland127643451
OB97133330
Silkeborg IF86333141
Vejle B74603310
Randers FC74594211
Viborg FF64574110
Lyngby BK43562201
Sønderjyske53423200
AC Horsens32561110
AaB52480320
Hvidovre IF21801100
Hobro IK1121000
 1107.75941353410

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2024/2025sommerFC NordsjællandHellas Verona 
2017/2018sommer FC Nordsjællandegne rækker
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5