Karlo Bartolec, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Forsvar3120.04.1995Kroatien176 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2020/2021171.048111072208
2019/2020241.3281113111104
2018/2019343.0602334008041
2017/2018343.0494634018041
2016/2017211.8421521026030
  13010.327916112186250124

Karriere

 
Sæsoner5
Klubber2
 
Vundet52 (40%)
Uafgjort37 (28%)
Tabt41 (32%)
 
Debut12.09.16AGF-FCN
Seneste kamp19.05.21FCK-FCM
 
Største sejr26.11.176-0
Største nederlag08.11.204-0
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Brøndby IF161.3393490
FC Midtjylland171.29725101
FC København109002531
Sønderjyske98096122
AC Horsens97994411
AaB116756321
AGF96263240
OB75852321
Lyngby BK75434211
Hobro IK65403031
Randers FC65364110
Esbjerg fB64622220
Silkeborg IF54503200
Vejle B42763100
FC Helsingør21801010
Vendsyssel FF21802000
FC Nordsjælland41302200
 13010.3275237419

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2021/2022sommerFC KøbenhavnNK Osijek 
2019/2020sommerFC NordsjællandFC København 
2016/2017sommerLokomotiva ZagrebFC Nordsjælland 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 9 8 0 1 23-8 24
2. FC Midtjylland 9 5 4 0 17-9 19
3. Viborg FF 9 5 2 2 15-8 17
4. FC Nordsjælland 9 5 2 2 14-10 17
5. Brøndby IF 9 4 1 4 12-15 13
6. AC Horsens 9 3 2 4 15-16 11
7. Silkeborg IF 9 2 4 3 12-12 10
8. Randers FC 9 3 1 5 11-14 10
9. OB 9 2 3 4 8-14 9
10. Lyngby BK 9 1 4 4 10-16 7
11. AGF 9 0 5 4 11-17 5
12. Sønderjyske 9 1 2 6 12-21 5