Hany Mukhtar, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane3121.03.1995Tyskland174 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2019/20201284021935000
2018/2019292.4526527266032
2017/2018363.0291013360134018
2016/2017292.43867281117033
  1068.759242610063517083

Karriere

 
Sæsoner4
Klubber1
 
Vundet56 (53%)
Uafgjort23 (22%)
Tabt27 (25%)
 
Debut24.07.16SIF-BIF
Seneste kamp15.12.19BIF-HOB
 
Største sejr21.08.160-7
Største nederlag20.08.172-0
Straffespark 1 (0/1)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC København141.2134371
FC Nordsjælland129417233
FC Midtjylland119166231
Sønderjyske86975125
AC Horsens86414310
AaB75993401
AGF75703132
Esbjerg fB75651150
Randers FC65404203
OB65192313
Lyngby BK53954010
Hobro IK53894101
Silkeborg IF53445003
FC Helsingør21802001
Vejle B1901000
Viborg FF1901000
Vendsyssel FF1700010
 1068.75956232724

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2019/2020vinterBrøndby IFNashville SC 
2017/2018sommerBenficaBrøndby IF 
2017/2018sommerBrøndby IFBenficaretur, leje
2016/2017sommerBenficaBrøndby IFleje
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 9 8 0 1 23-8 24
2. FC Midtjylland 9 5 4 0 17-9 19
3. Viborg FF 9 5 2 2 15-8 17
4. FC Nordsjælland 9 5 2 2 14-10 17
5. Brøndby IF 9 4 1 4 12-15 13
6. AC Horsens 9 3 2 4 15-16 11
7. Silkeborg IF 9 2 4 3 12-12 10
8. Randers FC 9 3 1 5 11-14 10
9. OB 9 2 3 4 8-14 9
10. Lyngby BK 9 1 4 4 10-16 7
11. AGF 9 0 5 4 11-17 5
12. Sønderjyske 9 1 2 6 12-21 5