Tobias Salquist, all-time

  Position Alder Født Land Kontrakt Højde
 Forsvar3118.05.1995Danmark30.06.2028190 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2026/2027650201601106
2025/2026292.4391028113151
2024/20251176300833000
2023/2024161.359001601207
2022/2023302.6362130012145
2021/2022322.875303201207
2017/2018241.923102223000
2016/2017737000430000
2014/2015542600410000
  16013.293721501011102116

Karriere

 
Sæsoner9
Klubber2
 
Vundet62 (39%)
Uafgjort37 (23%)
Tabt61 (38%)
 
Debut25.04.15FCN-SIF
Seneste kamp09.10.26FCN-OB
 
Største sejr31.10.210-6
Største nederlag30.11.256-0
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC Midtjylland161.3394390
Brøndby IF161.3144483
Randers FC161.2758260
AGF151.2033570
OB141.1883650
AaB119907311
FC København129893270
Lyngby BK118332451
Sønderjyske97607111
Viborg FF87203140
FC Nordsjælland76064121
AC Horsens75013220
Vejle B54054100
FC Helsingør43601210
FC Fredericia21802000
Hobro IK21801010
Hvidovre IF21802000
Silkeborg IF21801010
FC Vestsjælland1900010
 16013.2936237617

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2024/2025vinterChicago FireFC Nordsjælland 
2023/2024vinterSilkeborg IFChicago Fire 
2014/2015vinter Silkeborg IFegne rækker
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5