Jeppe Brinch, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Forsvar3130.04.1995Danmark182 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2019/2020231.5480017644015
2018/2019241.8510120475023
2016/2017872000800106
2015/2016131.099001120106
2014/201526300020000
  705.2810156141111050

Karriere

 
Sæsoner5
Klubber1
 
Vundet24 (34%)
Uafgjort14 (20%)
Tabt32 (46%)
 
Debut27.07.14EFB-SJF
Seneste kamp03.07.20EFB-ACH
 
Største sejr04.11.163-0
Største nederlag31.10.166-2
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
OB75852140
Randers FC65344020
Sønderjyske75251150
AGF65051140
FC Nordsjælland64842310
FC København54441040
Brøndby IF74274210
Hobro IK53541130
AC Horsens53052210
AaB42382110
FC Midtjylland32100120
Silkeborg IF21801010
Vejle B21741010
Viborg FF21351010
Lyngby BK2991010
Vendsyssel FF1820100
 705.2812414320

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2014/2015sommer Esbjerg fBegne rækker
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5