Magnus Kihlstedt, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Målmand5429.02.1972Sverige190 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2004/200511895001101000
2003/2004232.070002300208
2002/2003327000300000
2001/2002322.8630132012010
  696.0980169024018

Karriere

 
Sæsoner4
Klubber1
 
Vundet39 (57%)
Uafgjort19 (28%)
Tabt11 (16%)
 
Debut21.07.01FCK-VFF
Seneste kamp03.11.04FCM-FCK
 
Største sejr17.03.026-0
Største nederlag17.10.044-1
Straffespark 2 (0/2)

Modstandere

Hold K Min V U T Mål ind CS
Viborg FF869942283
Esbjerg fB654031262
OB654024052
AGF654042033
FC Midtjylland646622242
Silkeborg IF545031172
AaB545022152
AB545022152
Brøndby IF543312251
FC Nordsjælland436040051
Lyngby BK327030012
BK Frem327030031
Vejle B327030030
Herfølge BK327021012
Køge BK19010010
 696.0983919116225

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2005/2006vinterFC København stoppet
2001/2002sommerSK BrannFC København 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5