Jelle Duin, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Angriber2727.01.1999Holland186 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2025/2026621710242000
2024/202522900020000
2022/202315415303123103
  23661405185103

Karriere

 
Sæsoner3
Klubber2
 
Vundet9 (39%)
Uafgjort5 (22%)
Tabt9 (39%)
 
Debut20.08.22FCM-AGF
Seneste kamp17.05.26OB-VB
 
Største sejr20.08.220-2
Største nederlag27.04.263-0
Straffespark 1 (1/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
Brøndby IF31131204
FC København21050020
Lyngby BK1651000
FC Nordsjælland3630120
OB1611000
FC Fredericia1591000
Silkeborg IF3491110
Viborg FF2350110
Randers FC2321010
FC Midtjylland2291010
AC Horsens1250010
AaB2252000
 236619594

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2024/2025vinterHapoel JerusalemVejle BK 
2023/2024sommerAGFAZ Alkmaarretur, leje
2022/2023sommerAZ AlkmaarAGFleje
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5