Kamil Grabara, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Målmand2708.01.1999Polen190 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2023/2024312.790003100207
2022/2023231.987002301206
2021/2022322.8800032003012
2020/2021282.5200028003014
2018/2019161.440001600000
  13011.617001300110039

Karriere

 
Sæsoner5
Klubber2
 
Vundet71 (55%)
Uafgjort29 (22%)
Tabt30 (23%)
 
Debut08.02.19AGF-EFB
Seneste kamp26.05.24FCK-FCN
 
Største sejr05.03.237-0
Største nederlag24.05.214-0
Straffespark 16 (5/11)

Modstandere

Hold K Min V U T Mål ind CS
Brøndby IF151.350654192
Randers FC141.26083388
FC Midtjylland131.170337184
FC Nordsjælland131.170535182
AaB1190782176
AGF9810432132
Silkeborg IF981052276
Vejle B763052073
Viborg FF763051162
Sønderjyske763052034
OB763051135
AC Horsens654050142
Lyngby BK545050023
FC København436001390
Vendsyssel FF19001020
Esbjerg fB19010001
Hvidovre IF19010001
 13011.61771293012651

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2024/2025sommerFC KøbenhavnVfL Wolfsburg 
2021/2022sommerLiverpool FCFC København 
2021/2022sommerAGFLiverpool FCretur, leje
2020/2021sommerLiverpool FCAGFleje
2019/2020sommerAGFLiverpool FCretur, leje
2018/2019vinterLiverpool FCAGFleje
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 10 8 0 2 24-10 24
2. FC Midtjylland 10 6 4 0 19-10 22
3. Viborg FF 10 6 2 2 17-8 20
4. FC Nordsjælland 10 5 3 2 14-10 18
5. Brøndby IF 10 5 1 4 17-17 16
6. AC Horsens 10 3 3 4 18-19 12
7. Silkeborg IF 10 2 5 3 15-15 11
8. Randers FC 10 3 1 6 11-16 10
9. OB 10 2 4 4 8-14 10
10. AGF 10 1 5 4 14-17 8
11. Lyngby BK 10 1 4 5 12-21 7
12. Sønderjyske 10 1 2 7 12-24 5