Vi er rigtig glade for dit besøg!

Men vi er knap så glade for at du blokerer annoncer.

Vores annoncer gør det muligt at tilbyde indholdet – helt gratis.
Hvis du tillader annoncer på superstats.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis statistikker.
Måske du vil overveje det en ekstra gang?

Flest kampe i træk uden kort, alle spillere

Navn Fra dato Til dato Dage Kampe
 
Arek Onyszko1999-04-052006-05-042586234
Erik Boye1995-07-302003-04-062807223
Lars Winde1995-08-272008-10-274810207
Peter Kjær1991-03-171999-05-092975199
Jimmy Nielsen2001-03-182006-08-201981185
Steffen Rasmussen2008-09-132016-05-262812172
Martin S. Jensen2001-07-292007-08-262219134
Keld Bordinggaard1991-11-172000-05-253112132
Søren Skriver2000-10-162004-11-281504118
Niels Christian Jørgensen1991-05-051999-05-162933116
Johan Wiland2009-05-312013-08-041526114
Peter Nymann2007-08-062011-05-291392112
Jeppe Tengbjerg1992-04-162004-05-134410108
Jesper Hansen2008-03-172012-03-181462107
Jan Hoffmann2001-05-172007-05-272201105
Jesper Rask2014-07-202018-08-051477102
Mogens Krogh1996-09-061999-10-24114395
Jesper Hansen2012-04-012017-10-20202894
Anders K. Jacobsen2016-09-102019-07-28105192
Søren Jochumsen2007-08-052011-05-16138091




Stilling

  K V U T Mål P
mere
1.FCM20162232-1350
2.FCK (M)20151437-2246
3.AGF20113634-2236
4.BIF20102837-2932
5.RFC2093835-2830
6.AaB2084831-2428
7.FCN2084834-3028
8.LBK (O)2084826-3328
9.OB2083929-2427
10.ACH2074918-3225
11.SDR2057824-3422
12.HOB20211720-2717
13.EFB20341317-3513
14.SIF (O)20241425-4610