Vi er rigtig glade for dit besøg!

Men vi er knap så glade for at du blokerer annoncer.

Vores annoncer gør det muligt at tilbyde indholdet – helt gratis.
Hvis du tillader annoncer på superstats.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis statistikker.
Måske du vil overveje det en ekstra gang?

Flest kampe i træk uden kort, alle spillere

Navn Fra dato Til dato Dage Kampe
 
Arek Onyszko1999-04-052006-05-042586234
Erik Boye1995-07-302003-04-062807223
Lars Winde1995-08-272008-10-274810207
Peter Kjær1991-03-171999-05-092975199
Jimmy Nielsen2001-03-182006-08-201981185
Steffen Rasmussen2008-09-132016-05-262812172
Martin S. Jensen2001-07-292007-08-262219134
Keld Bordinggaard1991-11-172000-05-253112132
Søren Skriver2000-10-162004-11-281504118
Niels Christian Jørgensen1991-05-051999-05-162933116
Johan Wiland2009-05-312013-08-041526114
Peter Nymann2007-08-062011-05-291392112
Jeppe Tengbjerg1992-04-162004-05-134410108
Jesper Hansen2008-03-172012-03-181462107
Jan Hoffmann2001-05-172007-05-272201105
Jesper Rask2014-07-202018-08-051477102
Mogens Krogh1996-09-061999-10-24114395
Jesper Hansen2012-04-012017-10-20202894
Anders K. Jacobsen2016-09-102019-07-28105192
Søren Jochumsen2007-08-052011-05-16138091




Stilling

  K V U T Mål P
mere
1.FCM24202241-1362
2.FCK (M)24162641-2750
3.AGF23124737-2540
4.BIF24123944-3439
5.FCN24115846-3438
6.AaB24114941-2937
7.RFC23104937-3134
8.LBK (O)24941128-3931
9.OB24861031-2830
10.ACH24841221-4228
11.SDR24681029-4126
12.HOB24213922-3319
13.EFB24451520-4017
14.SIF (O)24361529-5115