Vi er rigtig glade for dit besøg!

Men vi er knap så glade for at du blokerer annoncer.

Vores annoncer gør det muligt at tilbyde indholdet – helt gratis.
Hvis du tillader annoncer på superstats.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis statistikker.
Måske du vil overveje det en ekstra gang?

Spillere, 2002/2003

  Navn     K M I U G R SP KD
Træner: Christian AndersenDanmark
 Henrik ZarpDanmark170000000
 Jørgen NielsenDanmark160000000
 Thomas RasmussenFODanmark3150570312
 Kris StadsgaardFODanmark10010000
 Francis DickohFOGhana70421031
 Niels LodbergFODanmark70410000
 Ulrich VinzentsFODanmark3100070362
 Thomas AndreasenMIDanmark3046451382
 Martin JohansenMIDanmark50400000
 Rami KaisMIDanmark50500000
 Anders AldingMIDanmark200231060
 Nichlas HindsbergMIDanmark2610091040
 Andreas HavlykkeMIDanmark1727540221
 Dzevdet SainoskiMIMakedonien1214311362
 Jeppe TengbjergMIDanmark2489120000
 Martin BirnMIDanmark2900180382
 Dennis SørensenMIDanmark32531040221
 David RasmussenMIDanmark2971671694
 Andrei ShiloMIHviderusland40400000
 Rasmus MarvitsMIDanmark3031561463
 Michael MadsenANDanmark200751040
 Poul HübertzANDanmark50500000
 Jacob GregersenANDanmark3130140182
 Olcay SenogluANDanmark41400000

Stilling

  K V U T Mål P
mere
1.FCK (M)660012-418
2.FCM65108-216
3.BIF641113-713
4.FCN631211-710
5.SDR623110-79
6.OB630310-99
7.AaB62139-77
8.HOB61418-97
9.ACH62045-106
10.LBK (O)62045-116
11.RFC61238-95
12.AGF61235-65
13.EFB61142-94
14.SIF (O)60248-172