Vi er rigtig glade for dit besøg!

Men vi er knap så glade for at du blokerer annoncer.

Vores annoncer gør det muligt at tilbyde indholdet – helt gratis.
Hvis du tillader annoncer på superstats.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis statistikker.
Måske du vil overveje det en ekstra gang?

AC Horsens

Flest røde kort

Navn Røde kort Min. Min. per kort
Martin Spelmann39.9403.313
Gilberto Macena212.0656.033
Mads Juel Andersen22.4931.247
Nabil Aslam25.0812.541
Mads Agesen23.2301.615
Søren Friis17.4567.456
Mathias Nielsen 14.4754.475
Martin Heinze11.0321.032
Simon Okosun14.4714.471
Per Gade17.6067.606
Sonni Nattestad1281281
Niels Lodberg112.25912.259
Matej Delac13.5123.512
Søren Jochumsen116.24216.242
Hallur Hansson18.4668.466
Kenneth Emil Petersen15.1995.199
Sivert Heltne Nilsen12.5102.510
Thomas Kortegaard113.11213.112
Jannik Pohl1475475
Bjarke Jacobsen16.7156.715
 

Stilling

  K V U T Mål P
mere
1.FCM24202241-1362
2.FCK (M)24162641-2750
3.AGF23124737-2540
4.BIF24123944-3439
5.FCN24115846-3438
6.AaB24114941-2937
7.RFC23104937-3134
8.LBK (O)24941128-3931
9.OB24861031-2830
10.ACH24841221-4228
11.SDR24681029-4126
12.HOB24213922-3319
13.EFB24451520-4017
14.SIF (O)24361529-5115