Vi er rigtig glade for dit besøg!

Men vi er knap så glade for at du blokerer annoncer.

Vores annoncer gør det muligt at tilbyde indholdet – helt gratis.
Hvis du tillader annoncer på superstats.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis statistikker.
Måske du vil overveje det en ekstra gang?

AC Horsens

Flest røde kort

Navn Røde kort Min. Min. per kort
Martin Spelmann39.9403.313
Mads Juel Andersen22.4931.247
Gilberto Macena212.0656.033
Nabil Aslam25.0812.541
Mads Agesen23.2301.615
Mathias Nielsen 14.3854.385
Søren Friis17.4567.456
Simon Okosun12.9412.941
Martin Heinze11.0321.032
Sonni Nattestad1281281
Per Gade17.6067.606
Matej Delac12.5402.540
Niels Lodberg112.25912.259
Hallur Hansson17.4227.422
Søren Jochumsen116.24216.242
Sivert Heltne Nilsen12.5102.510
Kenneth Emil Petersen15.1995.199
Thomas Kortegaard113.09313.093
Allan Søgaard15.7445.744
Andreas Augustsson12.8532.853
 

Stilling

  K V U T Mål P
mere
1.FCK (M)660012-418
2.FCM55007-115
3.BIF531111-610
4.FCN631211-710
5.OB630310-99
6.SDR52217-48
7.AaB52128-57
8.HOB51317-86
9.ACH52035-86
10.LBK (O)52035-106
11.RFC61238-95
12.AGF50233-62
13.EFB50141-91
14.SIF (O)50145-141