Vi er rigtig glade for dit besøg!

Men vi er knap så glade for at du blokerer annoncer.

Vores annoncer gør det muligt at tilbyde indholdet – helt gratis.
Hvis du tillader annoncer på superstats.dk, kan vi blive ved med at servere dig gratis statistikker.
Måske du vil overveje det en ekstra gang?

AC Horsens

Flest røde kort

Navn Røde kort Min. Min. per kort
Martin Spelmann39.9403.313
Gilberto Macena212.0656.033
Mads Juel Andersen22.4931.247
Nabil Aslam25.0812.541
Mads Agesen23.2301.615
Søren Friis17.4567.456
Mathias Nielsen 14.3854.385
Martin Heinze11.0321.032
Simon Okosun13.4813.481
Per Gade17.6067.606
Sonni Nattestad1281281
Niels Lodberg112.25912.259
Matej Delac12.5402.540
Søren Jochumsen116.24216.242
Hallur Hansson17.9627.962
Kenneth Emil Petersen15.1995.199
Sivert Heltne Nilsen12.5102.510
Thomas Kortegaard113.11213.112
Jannik Pohl1204204
Allan Søgaard15.7445.744
 

Stilling

  K V U T Mål P
mere
1.FCM1292116-429
2.FCK (M)1281321-1325
3.RFC1262420-1220
4.AGF1262417-1020
5.OB1362518-1220
6.AaB1361619-1519
7.BIF1261522-1919
8.SDR1246215-1218
9.FCN1252520-2017
10.LBK (O)1251614-2016
11.HOB1226413-1712
12.ACH123279-2211
13.EFB122379-199
14.SIF (O)1203915-333