Mohammed Diarra, all-time

  Position Alder Født Land Højde
 Midtbane3420.06.1992Frankrig182 cm

Sæsoner

Sæson Hold K Min M A Start Ind Ud Gul Rød Straf
2015/2016537201321106
2014/2015521200322104
2013/2014272.109002343103
2012/2013730500340104
  442.99801321264017

Karriere

 
Sæsoner4
Klubber1
 
Vundet13 (30%)
Uafgjort7 (16%)
Tabt24 (55%)
 
Debut28.10.12OB-AGF
Seneste kamp29.05.16OB-AaB
 
Største sejr11.11.125-0
Største nederlag24.08.155-1
Straffespark 0 (0/0)

Modstandere

Hold K Min V U T M
FC Nordsjælland54501040
Esbjerg fB64212040
AaB43601120
AGF53472030
Randers FC43441210
FC Midtjylland52822120
Sønderjyske42092110
FC København31830030
FC Vestsjælland31660120
Brøndby IF21461010
Hobro IK1450010
Viborg FF2451100
 442.998137240

Transfers til og fra superligaen

Sæson Vindue Fra Til Type
2018/2019sommerVendsyssel FF kontraktudløb
2016/2017sommerOB kontraktudløb
2012/2013sommerParis Saint-GermainOB 
 
Stilling
K V U T Mål P
1. FC København 11 8 1 2 25-11 25
2. FC Midtjylland 11 7 4 0 21-11 25
3. Viborg FF 11 6 2 3 18-10 20
4. FC Nordsjælland 11 5 4 2 17-13 19
5. Brøndby IF 11 5 1 5 18-19 16
6. AC Horsens 11 3 4 4 18-19 13
7. OB 11 3 4 4 10-15 13
8. Silkeborg IF 11 2 5 4 15-19 11
9. Randers FC 11 3 2 6 11-16 11
10. AGF 11 1 6 4 15-18 9
11. Sønderjyske 11 2 2 7 16-24 8
12. Lyngby BK 11 1 5 5 15-24 8